Oferty dostosowane do Twoich potrzeb. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w wyszukiwaniu ofert praca dla Państwa będzie przyjemnością. Razem odkryjemy Polskę i Świat na nowo

map-of-the-world-2401458_1920

Bałtyk.
Kto z Was nigdy nie był nad Morzem Bałtyckim? Kto raz pokocha polskie morze ten będzie chciał przyjeżdżać jak najczęściej. Niezwykle cudownie usiąść na plaży z zimnym napojem i napajać wzrok widokami.

Czy istnieje coś piękniejszego niż polskie morze? Chociaż na świecie jest wiele cudownych miejsc to naszym zdaniem Bałtyk nie ma sobie równych. To szum fal oraz piękne wschody i zachody słońca sprawiają że jest w nim coś fascynującego.

    "Morze to wcielenie emocji. Kocha, nienawidzi, płacze,

opiera się wszelkim próbom uchwycenia go słowami, odrzuca wszelkie kajdany. Nieważne, co o nim powiesz, zawsze zostaje coś, czego nie zdołasz wyrazić.”
Christopher Paolini


Załącznik 4

Góry.
Tatry, Karkonosze, Bieszczady i nie tylko – polskie góry potrafią zachwycić każdego i każdej porze roku. Inaczej wyglądają zimą i latem.
Niepowtarzalne widoki zapierające dech w piersiach. Ten moment gdy patrzysz i czujesz coś niesamowitego, uczucie które ciężko opisać słowami. Powoduje to oderwanie od rzeczywistości całkowite zapomnienie o codziennych problemach.
Góry zbliżają ludzi z przyrodą.

    „Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.

Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można.”
Edmund Hillary


Mazury.
Mazury to prawdziwie zaskakujący region i nie tylko pod względem zapierających dech w piersiach krajobrazów. Wypoczynek na łonie natury i …. jeziora, jeziora.
Nie bez powodu okolica ta nazywa jest „krainą tysiąca jezior”. Ciepła letnia pogoda, jeziora i paczka znajomych lub najbliższa rodzina to połączenie, które musi skończyć się świetnie spędzonym czasem i wspomnieniami na długo.

„Jezioro jest najpiękniejszym i najbardziej wyrazistym elementem krajobrazu.

To oko ziemi, w które zaglądając, mierzymy głębię własnej natury.”

Henry David Thoreau